До Дня працівників архівних установ Архів національної пам’яті 24 грудня провів екскурсію будівлею на Пухівській 7.

Наприкінці грудня 2020 р. директор Архіву національної пам’яті Ігор Кулик в ефірі радіо Голос Донбасу розповів про реконструкцію будівлі на Пухівській 7

У День працівника архівних установ Архів національної пам'яті презентував відеозвіт про роботу у 2020 р.і привітав колег такими словами: 

Наукові дослідження та творчість (серіали, кіно, книги, вистави), засновані на конкретних документах із Архіву національної пам‘яті, можуть, без перебільшення, стати інформаційною зброєю у війні з Росією та її “совковими” цінностями та наративами.

До ювілею засновника Української Гельсінської Групи опубліковані онлайн 35 документів з його архівно-кримінальної справи.

До 80-річчя з дня народження відомої поетеси та дисидентки у вільному доступі опубліковано 30 розсекречених документів з її архівно-слідчої справи Ірину Стасів-Калинець заарештували за «антирадянську агітацію та пропаганду» у січні 1972 року.

Наприкінці листопада 2020 р. Кабінет Міністрів затвердив до другого читання держбюджет на 2021 рік.

У 1937 році НКВД розстріляв чиновників, які за результатами перепису населення показали значні демографічні втрати України після Голодомору 1932—1933 рр. Документи про цю подію віднині доступні онлайн.

Наші партнери