icon facebook  icon youtube

Новина 7   Діяльність будь-якого архіву не можлива без автоматизованої бази даних. Вона, з одного боку, дає змогу архівісту володіти всією повнотою інформації про обсяги, склад, місце перебування, затребуваність кожної справи, а з іншого боку, дає можливість дослідникам в онлайн-режимі переглядати описи фондів, електронні образи справ, замовляти необхідні документи. Для поєднання запитів архівістів та дослідників в Центральному державному архіві громадських об'єднань України відбулася презентація електронного ресурсу онлайн доступу до фондів архіву «Archium/Архіум», розробленого компанією Archival Information Systems / Архівні Інформаційні Системи. Основу ресурсу складає програмний комплекс, який дозволяє:
- створити єдиний інформаційний простір архіву;
- презентувати в режимі онлайн оцифровані документальні зібрання архіву;
- представити розгалужений довідковий апарат до фондів архіву;
- здійснювати повнотекстовий пошук інформації;
- замовляти онлайн через опцію «Особистий кабінет» документи до читального залу архіву;
- автоматизувати внутрішні робочі процеси в архіві, пов’язані з комплектуванням, обліком та рухом архівних документів, створенням та удосконаленням довідкового
апарату, використанням документів тощо.

 Створений на базі платформи «Архіум» ресурс, наразі містить повнотекстову інформацію про фонди вищезазначеного архіву, сотні справ, десятки імен, географічних назв та організацій, цифрові копії документів.Щиро раді за колег. Тим більше, що зовсім нещодавно вони придбали сучасний архівний сканер «Zeutschel» для оцифрування наявних справ. Більш детальніше про ресурс можна переглянути у відеозаписі з презентації, розміщеного на каналі Державна архівна служба України.

Партнери

Сайт працює у тестовому режимі. Зауваження та пропозиції просимо надсилати на info@hdauinp.org.ua

icon facebook  icon youtube

УГОРУ