У п’ятницю 13 травня (п'ятниця), о 14:00 на онлайн платформі Zoom.
Запрошуємо усіх зацікавлених!

1205022

До участі зголосились близько 50 здобувачів вищої освіти та науковців із Києва, Харкова, Вінниці, Тернополя, Рівного, Луцька.
Теми: збереження національної пам'яті, процеси декомунізації та дерусифікації в Україні та Луцьку, питання національної безпеки, яке охоплює широкі спектри сьогодення.
Спікери пленарного засідання:
Ігор Кулик – директор Архіву національної пам’яті: "Роль архівів у політиці національної пам’яті України";
Оксана Каліщук – доктор історичних наук, професор кафедри історії України та археології Волинського національного університету імені Лесі Українки: "Декомунізація як елемент політики пам’яті: досвід країн Балтії";
Медвідь Ф. – доктор наук в галузі політології, кандидат філософських наук, професор кафедри теорії держави і права та конституційного права Міжрегіональної академії управління персоналом, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності: "Національна безпека України в умовах деокупації: актуальні проблеми";
Юрій Конкевич – журналіст, представник ініціативної групи громадськості «Дерусифікація Волині»: «Пушкінопад-2022 і перейменування вулиць. Як ефективно та швидко «прогнати» із громадського простору Луцька «демонів минулого».

Лінк на конференцію можна отримати надіславши запит на електронну скриньку кафедри політології та публічного управління ВНУ імені Лесі Українки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші партнери