icon facebook inst.png icon youtube
Новини
Календар подій

В часи повномасштабного наступу росії на Україну, ми ще раз переконалися - непроговорене минуле, без правильно та справедливо розставлених акцентів, рано чи пізно призведе до біди.

09062022
Понад 30 років загравання з СРСР, штучно створеної ностальгії за минулим "добробутом" призвели до того, що диктаторський режим пробує повернутися. На щастя, сьогодні українці гідно дають йому відсіч.
Війна ще раз довела цінність архівів для суспільства. Вагомим чином маніпуляції з документами та їх закритість призвели до диктатур у сусідніх країнах. Водночас ті архіви, які є відкритими, проговореними, вивченими, стали одним із факторів, котрі призвели європейські суспільства до цивілізованого розвитку.
Колеги архівісти, ми зичимо, аби ваша робота завжди цінувалася - державою та людьми. Щоб технології міцно закріпилися в архівній сфері і дарували ще більше комфорту працівникам та відвідувачам.
І, звісно ж, нехай чимшвидше настане перемога України - і в нас із вами буде багато натхнення та сил робити величезну та важливу роботу!

Наші партнери