icon facebook inst.png icon youtube
Новини
Календар подій

Увечері в п’ятницю, 09.09.2022, в рамках зустрічі із ВПО "Життя в Черкасах", завідувач відділу Архіву національної пам'яті Євген Янкевич ознайомив присутніх з діяльністю ГДА УІНП та освітніми роликами "Як знайти свого репресованого родича".

 15092022

Захід, ініційований ГО «Черкаська Молодіжна Рада», мав на меті ознайомити молодих ВПО з Донецької та Луганської областей із різноманітними установами та громадськими організаціями. І тими, які переїхали зі східних областей України, і тими, хто працює в Черкасах та на всеукраїнському рівні.
За відгуками гостей заходу – вони дізналися дещо дуже цікаве. Виявляється, кожен може спробувати віднайти інформацію про своїх репресованих родичів і дізнатися їхню долю.
Тому вечір став насиченим зворушливими історіями й цікавими фактами. А присутні переконалися що архів далеко не таке нецікаве місце, яким його вважають – насправді він може стати неймовірною пригодою, яка допоможе знайти відповіді на сокровенні питання.
Захід реалізовувався ГО «Черкаська Молодіжна Рада» у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Наші партнери