icon facebook inst.png icon youtube
Новини
Календар подій
У центрі міста на Майдані Незалежності, 05 вересня 2023 р. розпочала свою роботу виставка «Комунізм = Рашизм».

Директор Архіву національної пам’яті Ігор Кулик презентував експозицію, ідентичну тій, яка була вперше показана у червні 2022 р. на Михайлівській площі в Києві.

Співорганізаторами виставки виступили Рівненські ОДА та обласна рада, а також – міська рада Рівного. Тому на відкритті експозиції був присутній голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, який, зокрема, наголосив:

– Знак рівності між комунізмом і рашизмом означає одне: для цих ідеологій людське життя нічого не варте. Особливо, коли йдеться про українців. Завдання обох режимів – знищити нашу націю. Вони робили це 100, 200, 300 років тому – і продовжують робити це сьогодні. Тому не маємо права забувати цю історію.

Також на церемонії відкриття був присутній секретар міської ради Рівного Віктор Шакирзян. Модерувала захід начальниця управління культури і туризму рівненської ОДА Любов Романюк.

Особливу зацікавленість виставкою виявив директор Державного архіву Рівненської області Олег Дзецько та очолюваний ним колектив, які теж відвідали відкриття.

Виставка «Комунізм = Рашизм» має на меті показати паралель між злочинами СРСР та сучасної росії. Вхід на відкриття експозиції безкоштовний, виставку всі охочі зможуть оглянути до 25 вересня.

Наші партнери