icon facebook inst.png icon youtube
Новини

Тут Ви можете ознайомитися з матеріалами виставки
"КОМУНІЗМ = РАШИЗМ" різними мовами

Фотодокументальна виставка “Комунізм=рашизм” — це 13 історій про українців ХХ та ХХІ століть, які постраждали від радянської та російської влади. Історії вибрані не випадково — вони проводять паралель між злочинами комунізму та рашизму. Обидва режими – комуністичний та рашистський – знищують все українське: людей, культуру, мову, історію. Геноцид проти українців триває. На восьми стендах можна побачити архівні документи про репресованих українців у ХХ столітті, а також свідчення про сучасні злочини російської армії.

Команда Архіву національної пам’яті прагне показати виставку всьому цивілізованому світу. Ми переклали виставку англійською, німецькою, французькою, латиською, литовською та естонською мовами. Ми шукаємо людей та інституції, які допоможуть перекласти виставку мовами європейських країн і відкрити її в своїх державах.

Також вже підготовлені книги-проспекти виставки українською, англійською, литовською та латвійською мовами.

Виставка вже побувала в понад 40 локаціях та п’яти країнах (Україна, Литва, Латвія, Естонія, Сполучені Штати Америки). З детальним переліком локацій Ви можете ознайомитися ось тут.

Image

Наші партнери