icon facebook inst.png icon youtube
Новини
Календар подій

9-го червня світ відзначає Міжнародний день архівів. З цієї нагоди команда Архіву національної пам'яті створила привітальний ролик. У ньому директор Ігор Кулик розказав чому архіви так важливі для нашої країни та українців:

"Архіви – це не просто ряди із полицями, стоси паперів та суворі, мовчазні кімнати. Архіви – це певна магія. Це можливість доторкнутися до минулого, стати його свідком та хранителем. Це відчуття знає кожен, хто хоч раз у цю магію поринав.

Бути архівістом, без перебільшень, означає служити своїй державі. Хтось охороняє її спокій зі зброєю в руках, ми ж, охороняємо спокій її спадщини та правди – про справжню історію, справжніх героїв і про біль поколінь – покалічених репресіями, війною та загартованих боротьбою, що триває й досі.

Нам, як країні, ще належить дізнатися багато таємниць минулого і навіть провести не одну напружену розмову. І саме архіви, де є відповіді на багато непростих питань, дадуть нам можливість зрозуміти наш спільний біль, наші спільні перемоги та об‘єднатися заради процвітаючого майбутнього нашої України.

Вітаємо всіх колег з Міжнародним днем архівів! Гордо несімо свій важливий пост та бережімо надбання та правду нашої країни!".

Наші партнери