У День працівника архівних установ Архів національної пам'яті презентував відеозвіт про роботу у 2020 р.і привітав колег такими словами: 

Ми ті, хто оберігає історію, правду та спадщину нашої держави. Це, без перебільшення, — служіння своїй державі та своєму народові. Ми дуже пишаємося своєю професією і бажаємо усім архівістам здобутків, нових джерел натхнення, радості від праці та достойної її оцінки державою та людьми!
2020-ий рік був непростим для архівної сфери, у тому числі — для нашого Архіву. Однак, попри суттєві виклики, нам вдалося реалізувати багато проєктів, ідей, заходів, а також — зробити перші важливі кроки для створення спільноти однодумців із однаковими цінностями та бажанням побудувати в Україні установу світового рівня — Архів національної пам`яті.
Запрошуємо вас переглянути відеозвіт про роботу нашої команди у 2020 році за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=a0i-lrWstLg
Ми тільки на початку свого шляху і будемо робити все, щоб у 2021-му будівництво ГДА УІНП на вулиці Пухівській, 7 нарешті почалося, а наші інформаційні продукти збирали все більше прихильників, підписників та аудиторії.
Дуже дякуємо всім за таку важливу для нашої установи підтримку! Ми працюємо, в першу чергу, для людей, щоб пам`ять про жертв репресій тоталітарного радянського режиму була живою, а диктатура ніколи знову не повернулася до України.

Наші партнери