icon facebook inst.png icon youtube
Новини
Календар подій

Захід, за підтримки Черкаської ОВА, відбувся 7 липня на першому поверсі Черкаського обласного краєзнавчого музею.08072022

На презентацію виставки завітали близько сотні містян та представників ЗМІ, котрі мали можливість не лише оглянути експозицію, але й вільно поспілкуватися з організаторами заходу, побувати на перегляді освітніх відеороликів Архіву «Як знайти інформацію про репресованого родича».
Виставку презентував і перегляд роликів провів директор Архіву національної пам’яті Igor Kulyk. На відкритті, ведучою якого була директор музею Ірина Собко, вітальне слово присутнім сказали Роман Карманнік, заступник голови Черкаської ОДА, та Роман Сущенко, один із «в'язнів кремля», нині - перший заступник голови Черкаської обласної ради.
"Виставка працюватиме в краєзнавчому музеї до початку серпня. Після того ми плануємо перевезти її в інший обласний центр. Поки що думаємо це буде Чернігів чи Полтава. Наше завдання — повозити її по всіх обласних центрах. Акцент зробимо на східній частині України, яка найбільше потрапила під російську, радянську пропаганду. Хочемо, щоб люди її побачили й задумалися про те, що комунізм дорівнює рашизм", - зазначив Ігор Кулик.
Найближчим часом повідомимо - в яких містах відбудуться нові презентації. Слідкуйте за анонсами!

Наші партнери