icon facebook inst.png icon youtube
Новини
Календар подій
На відкритті були присутні представники департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації, обласної ради, Полтавського офісу Українського інституту національної пам’яті, кафедри історії України національного педагогічного університету й Державного архіву Полтавської області.
«Кожному українцю вкрай важливо пам’ятати, хто був і залишається головним нашим ворогом. Це треба знати, щоб не мати хоч якихось ілюзій стосовно «добрих росіян» і зрозуміти генетичне прагнення московитів знищити нас як націю за вибір європейського вектору розвитку»,— зазначив Ігор Кулик
Подивитися виставку прийшли військовослужбовці, студенти історичного факультету педуніверситету, співробітники обласного краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, а також фахівці архівних установ Полтавщини.
«Щиро дякую Архіву національної пам’яті. Це дуже слушна і вдала ініціатива для того, щоб люди подивилися і збагнули масштаб російської пропаганди. Українців, про яких розповідає виставка знала особисто. Це Олександр Кононов і Олег Гайдабура, який жив на Полтавщині. Дуже шкода, що найкращі люди загинули від рук рашистів. Сподіваюся, що всі полонені наші воїни і ті, хто нині боронить кордони України, повернуться живими і будуть розбудовувати нашу державу», – зазначила заступниця голови Полтавської обласної ради Лілія Руроєва.
Після відкриття виставки директор Архіву національної пам‘яті Ігор Кулик також представив освітні відео з пошуку репресованих родичів в архівах.
Виставка «Комунізм = Рашизм» вже переклали англійською, шведською, естонською та латиською мовами. Тож, сподіваємося, найближчим часом експозицію побачать і закордонні глядачі.
Фото: ОКІА "Новини Полтавщини" , Євгеній Янкевич. 

Наші партнери