icon facebook inst.png icon youtube
Новини
Календар подій
З 26 серпня 2023 р. мешканці та гості Кривого Рогу можуть ознайомитися з виставкою «Комунізм = Рашизм».

Банери розміщені у приміщенні Культурно-громадського центру "ШELTER+" (вул. Джона Маккейна, 28). На них розміщено фотодокументальну інформацію – ідентичну тій, яка була вперше показана у червні 2022 р. на Михайлівській площі в Києві. Вхід безкоштовний, виставку всі охочі зможуть оглянути до 1 вересня.

Відкриття виставки можна вважати приуроченим до Європейського дня пам'яті жертв сталінізму та нацизму: це міжнародний день пам'яті жертв тоталітарних ідеологій сталінізму та націонал-соціалізму. Відзначається у країнах Європейського Союзу щорічно 23 серпня у день підписання пакту Молотова — Ріббентропа в 1939 році, що розділив Європу на дві сфери інтересів за допомогою секретних додаткових протоколів. В нашому ж випадку, через мораторій (у зв'язку з посиленням обстрілів) на проведення публічних заходів 23-24 серпня, експозиція розпочала роботу дещо пізніше.

Співорганізаторами виставки виступили місцевий осередок (станиця) Кривий Ріг Пласту – НСОУ та керівництво Культурно-громадського центру "ШELTER+". Це вже третій випадок плідної співпраці Архіву національної пам’яті та Пласту – Національної Скаутської Організації України.

Як завжди, виставка «Комунізм = Рашизм» має на меті показати паралель між злочинами СРСР та сучасної росії.

Наші партнери