icon facebook inst.png icon youtube
Новини
Календар подій

19 вересня 2025 року в Українському кризовому медіа-центрі наш партнер - громадська організація «PR Army» спільно з мистецьким проєктом Pictoric презентувала проєкт «Стерті історії», присвячений депортаціям національних спільнот – кримських татар, етнічних німців, понтійських греків, корейців, вірмен, болгар, греків та італійців з території України та низки інших національних спільнот з території сучасних Грузії та росії.

Команда художників з Pictoric переосмислила ці дослідження у мистецькій формі, використавши художню форму, дала голос минулим поколінням, щоб розказати про трагедію кожного депортованого народу. Про депортацію національних менших і важливість донесення інформації про ці трагічні події до якомога ширшого загалу на презентації говорили заступник голови Грецького товариства «Енотіта» Антон Савіді, Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов,01

Директор центру прав людини та меморіалізації війни Київської школи економіки Антон Дробович, історик-релігієзнавець, експерт проєкту Where Are Our People?, запрошений дослідник університету Джорджтаун (США) Владислав Гаврилов, художниця Женя Олійник, авторка ілюстрації про депортацію турків-месхетинців у 1944 році з території Грузії. Маємо надію, що загальний для всього людства голос мистецтва, буде почутий не тільки в Україні, але й інших країнах, зокрема Франції та Швеції, де заплановане експонування проєкту.

02

Наші партнери